ВИХОВАНЦІВ ДИТЯЧИХ БУДИНКІВ СІМЕЙНОГО ТИПУ ПРИВІТАЛИ З РІЗДВЯНИМИ ТА НОВОРІЧНИМИ СВЯТАМИ

Дата: 27.12.2023 12:24

‼️Другий рік поспіль українці відзначають різдвяно-новорічні свята в умовах воєнного стану. В цей складний час особливо важливо підтримувати один одного та допомагати. Серед споконвічних цінностей для кожного з нас є відчуття родинного тепла й затишку. У цей період християни й усі люди доброї волі покликані чинити справи милосердя.

⚠️Захист прав дітей та сімейно-орієнтована політика залишаються одним з основних пріоритетів держави. Традиційно напередодні різдвяних та новорічних свят заступник голови Одеської ОВА Андрій Фігель привітав вихованців дитячих будинків сімейного типу та їх батьків-вихователів з Березівського району.

✅До привітань долучилися також представники Департаменту аграрної політики, продовольства та земельних відносин, Департаменту екології та природних ресурсів, Департаменту капітального будівництва та дорожнього господарства, Управління з питань містобудування та архітектури. Вони навідалися до дитячих будинків сімейного типу у селах Білка, Баранове та смт Ширяєве, де передали цінні подарунки та смаколики.

😊Діти були у захваті від привітань, особливо від отриманих гаджетів та девайсів. Не стримували емоцій й батьки-вихователі, котрі відзначили, що турбота й підтримка з боку держави – один із головних факторів, що допомагає у ці складні часи брати на себе відповідальність за тих дітей, які залишилися без батьківського піклування.

📣Попри те, що Україна переживає складні часи, жодна дитина не залишиться без уваги та омріяної зимової казки. Тож бажаємо, щоб свята принесли мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому.

Департамент екології та природних ресурсів Одеської ОДА

Департамент капітального будівництва та дорожнього господарства ООДА

Управління з питань містобудування та архітектури ОДА