Іванівський відділ Березівської філії Одеського обласного центру зайнятості

Перелік Вакансій

Навчання у липні 2021 року

керівництвом

Іванівської районної філії Одеського обласного центру зайнятості

ГРАФІК

проведення особистогоийупроведення особистого прийому громадянкерівництвом

Одеський обласний центр зайнятості запрошує всіх бажаючих прийняти участь у онлайн семінарах по всеукраїнській програмі ментального здоров'я "Ти як?"

Найближчий семінар відбудеться вже у вівторок 16 квітня 2024 року, о 10.00. Тема: "Методи самодопомоги при гострій стресовій реакції". Говоримо про те, як впоратися, коли стрес "накриває". На наступних семінарах Весняного марафону стресостійкості впродовж місяця ми розберемо такі теми: Семінар 2: Перша психологічна допомога. Як підтримати іншу людину, яка переживає гостру стресову реакцію. Семінар 3: Самодопомога при хронічному стресі. Семінар 4: Розвиток стресостійкості під час війни: життя в умовах невизначеності та методи самодопомоги. Семінар 5: Горювання. Як підримати людину, яка переживає горе втрати. Зустрічаємося у zoom щовівторка о 10.00. Зареєструватися на семінар та отримати посилання можна заповнивши гугл-форму за посиланням https://docs.google.com/.../1FAIpQLSf-T.../viewform Долучайтеся до Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?».

15:00 12.04.2024

Графік роботи комісії з підтвердження кваліфікації за професією "Кухар" в ДЕРЖАВНОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ "ОДЕСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ

Графік роботи комісії  з підтвердження кваліфікації за професією "Кухар" в ДЕРЖАВНОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ "ОДЕСЬКИЙ ЦЕНТР  ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ

15:26 31.01.2024