НОВИНИ

Безбар’єрність маємо створювати разом – свідоме суспільство та свідома держава. Поодинці ніхто не впорається

Часто можна почути, що війна притуплює відчуття, робить трагедії звичними, а людей – черствішими. На щастя, не завжди. Бо весь український досвід свідчить, що радше навпаки. Коли обороняєш життя, якому загрожує небезпека, його цінність, навпаки, відчувається загострено.

10:56 26.07.2024

Про надбання нематеріальної культурної спадщини Одещини

Про надбання нематеріальної культурної спадщини Одещини розповіла під час брифінгу в Одеській ОВА Валентина ВІТОС - директорка Одеського обласного центру української культури, заступниця голови експертної ради з нематеріальної культурної спадщини при Міністерстві культури та інформаційної політики України.

16:45 25.07.2024

Якісне водопостачання для населення – це одне з пріоритетних завдань для керівництва обласної державної адміністрації

. Відповідне питання було ключовим під час робочої наради в ОВА з підприємствами централізованого водопостачання населенню та водовідведення в Одеському районі.

16:44 25.07.2024