Перша апаратна селищної ради пройшла злагоджено та конструктивно

Дата: 13.01.2020 17:23

13 січня 2020 року в Іванівській селищній раді відбулося перше засідання апаратної наради.

Віктор Лобач започаткував гарну традицію вітати іменинників на апаратних та спільно з колегами привітав сьогодні зі святом спеціалістів землевпорядників Бевзюк Ларису Василівну та Житко Меланію Іллівну.

Іванівський селищний голова Лобач В.І. спільно з заступником,секретарем, керуючою справами, виконуючими обов’язки старост, землевпорядниками, бухгалтерами та діловодами обговорювали нагальні питання, які необхідно вирішити в найкоротші терміни.

Зокрема були підняті фінансові, бюджетні, питання передачі землевпорядчих документів до Іванівської селищної ради та інші організаційні питання. Також присутні заслухали пропозиції селищного голови до плану соціально-економічного розвитку громади та внесли власні рекомендації. Варто зазначити, що ряд піднятих питань потребують більш детального вивчення, аби їх вирішення стало можливим.