Обстеження магазину м'ясо-молочної продукції в районному центрі
Близько 2-х тижнів тому в смт Іванівка відкрився магазин з м’ясо-молочною продукцією.
Сьогодні, на багаточисленні звернення жителів громади, голова селищної ради Віктор Лобач, спільно з начальником управління держпродспожисвпілки в Іванівському районі Ольгою Іщук, заступником селищного голови Віктором Хобтою, депутатом селищної ради Юрієм Лисенком та свідками, здійснили обстеження вищезазначеного магазину. Однак на прохання селищного голови продемонструвати документи щодо дозволу на реалізацію харчової продукції та щодо якості цієї продукції, продавець не змогла надати ніяких документів, в тому числі, навіть, власної медичної книжки. Тому, аби не допустити розповсюдження потенційно небезпечної продукції (якість і походження якої встановити так і не вдалося) серед населення, були викликані представники правоохоронних органів для вжиття заходів реагування в межах їхньої компетенції.
Шановні громадяни!
Будьте обачними. Знайте свої права та користуйтеся ними. Звертайте увагу не лише на ціни, а й на маркування, склад продукції та сертифікати якості.
Ви маєте право ознайомитися з документами виробника (власника), що підтверджують походження продукції, або документи, що підтверджують її якість і безпеку.