Відбулося перше засідання виконавчого комітету Іванівської селищної ради

Дата: 23.01.2020 17:44

Сьогодні відбулося перше засідання виконавчого комітету Іванівської селищної ради.
Перед початком офіційної частини засідання, селищний голова Віктор Лобач привітав з ювілейним днем народження виконуючого обов’язки старости Бузинівської сільської ради Дерев’яка Олександра Івановича.
Далі за порядком денним виконавчий комітет затвердив Регламент виконавчого комітету Іванівської селищної ради, затвердив склад адміністративної комісії при виконавчому комітеті Іванівської селищної ради, затвердив перелік об’єктів та видів робіт на яких будуть відбувати громадські роботи притягнуті до відповідальності порушники, встановив розмір плати за харчування дітей в закладах дошкільної освіти громади з 1 січня 2020 року та розглянув ряд інших питань.
Також виконавчий комітет схвалив на розгляд сесії Іванівської селищної ради цільову програму соціального захисту населення Іванівської селищної ради на 2020-2022 роки, питання про затвердження ставок орендної плати на землю на 2020 рік та інші питання, які вже завтра будуть розглянуті селищними депутатами.