Відреагували на колективну заяву щодо стихійної торгівлі

Дата: 28.01.2020 17:49

Адміністративна комісія, склад якої був затверджений селищними депутатами на позачерговій сесії Іванівської селищної ради 24 січня, відреагувала на колективну заяву щодо стихійної торгівлі в селищі Іванівка по вулиці Центральна. Спільно з представником районного відділу поліції комісія здійснила перевірку та склала два протоколи про торгівлю в невстановлених для цього місцях. "До цього часу на стихійну торгівлю не достатньо звертали увагу, але сьогодні цю роботу розпочали та склали два відповідних протоколи.Всі повинні працювати в рівних умовах. В Іванівській громаді ми спільними зусиллями обов’язково наведемо порядок, хоча й дехто від цього давно відвик.", зазначив Іванівський селищний голова Віктор Лобач.
Також на сесії депутатами було затверджено положення «Про благоустрій селищної ради» та надано право трьом посадовим особам складати адміністративні протоколи з цього питання, які розглядатиме вищезазначена комісія.