На черговій апаратній нараді розглянуті питання життєдіяльності громади.

Дата: 10.02.2020 17:52

На черговій апаратній нараді Іванівської селищної ради під головуванням Іванівського селищного голови Віктора Лобача були розглянуті питання життєдіяльності громади. Так за порядком денним присутніми було заслухане питання щодо погодження підготовки та проведення земельних торгів з продажу прав оренди на земельні ділянки. На виконання наданих на минулих апаратних нарадах доручень голови, Дерев’янко О.І. проінформував про уточнення земель запасу (ріллі) по Білчанській та Баранівській сільським радам. Також В.І. Лобач зазначив, що з цієї середи 12 лютого, буде здійснено перший (пробний) виїзд соціального автобусу по маршруту Черняхівське – Жовте – Білка – Баранове – Іванівка; в четвер 13 лютого по маршруту Причепівка – Сухомлинове – Баранове – Іванівка, в п’ятницю 14 лютого – Шеметове – Блонське – Білка – Баранове – Іванівка. По завершенню наради Білоус Л.Л. - секретар Іванівської селищної ради - анонсувала засідання сесії селищної ради, яке відбудеться 12 лютого 2020 року.