Одеська область, Іванівський район

Розпочали роботи з наведенння санітарного порядку на території Баранівського кладовища

Дата: 21.02.2020 16:26

Сьогодні, 21 лютого, виконуючий обов'язки старости Кужельникова Н.В. організувала та спільно з депутатами Іванівської селищної ради Гаман Т.В. та Костенюк Н.В., членом виконавчого комітету Варбанцем В.В., працівниками Баранівської сільської ради та просто небайдужими жителями села розпочали роботи з наведенння санітарного порядку на території Баранівського кладовища.
"Маю бажання, щоб люди, які прийдуть відвідати своїх близьких на поминальні дні, побачили тут реальні зміни в кращий бік" - зазначив Іванівський селищний голова Віктор Лобач, який також надасть жителям села на підмогу працівників комунального підприємства та служби благоустрою Іванівської селищної ради.