Президентська програма "Велике будівництво"

Дата: 06.07.2020 15:47

Велике будівництво – це спільна програма президента України та Кабміну, яка передбачає інфраструктурну модернізацію України.

Так, в країні планують виконати масштабне будівництво та капітальний ремонт шкіл, дитячих садків, приймальних відділень лікарень, стадіонів та доріг. До кінця року мають збудувати мінімум 100 садків, 100 шкіл, 100 стадіонів, 200 нових приймальних відділень лікарень та щонайменше 4 тис. км доріг по всій Україні.

Крім нових об’єктів інфраструктури, реалізація програми, на переконання уже колишнього прем’єр-міністра України Олексія Гончарука, створить 150 000 нових робочих місць.

Програма стартувала 1 березня, проте на 68 об’єктах в 17 областях було розпочато дорожні роботи ще у лютому. З повним переліком доріг, на яких уже стартували роботи, можна ознайомитися на сайті Кабінету міністрів України.

Станом на 2 березня чиновники уже звітували про старт будівельних робіт на понад 300 об’єктах.

Об’єкти, які потрібно побудувати чи відремонтувати, визначала безпосередньо чинна влада кожної області. Потім узгоджувала перелік з Міністерством розвитку громад та територій.

Окремо області узгоджували з Укравтодором перелік доріг, які планують побудувати в рамках Дорожнього фонду. В пріоритеті — дороги до опорних шкіл та лікарень.