Відкрита реєстрація на Всеукраїнський онлайн-марафон “ЖКГ-2020”

Дата: 01.09.2020 10:14

Громадська рада при Міністерстві розвитку громад та територій Украіїни разом з партнерами запрошують усіх зацікавлених осіб взяти участь у Всеукраїнському онлайн-марафоні, присвяченому практичним питанням поточного функціонування та перспективам вдосконалення державної житлової політики у 2020 році.

Онлайн-марафон відбудеться у форматі відеоконференції з 14 по 18 вересня 2020 року.

Основною метою онлайн-марафону є обговорення питань поточного стану та вироблення рекомендацій щодо шляхів розвитку ринку управління багатоквартирними будинками в Україні та створення додаткових механізмів підвищення якості надання житлових та комунальних послуг.
Місія заходу - просвітницька діяльність, яка може допомогти всім зацікавленим сторонам отримати корисну інформацію про сучасний стан реалізації державної житлової політики, тощо.

Серед спікерів онлайн-марафону державні службовці - Народні депутати України, представники структурних підрозділів житлово-комунального блоку Мінрегіону, НКРЕКП та органів місцевого самоврядування, а також відомі вітчизняні екперти, науковці, представники підприємств житлового та комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження, сміжних галузей, а також науково-дослідницьких інститутів та громадських організацій.

ПІД ЧАС ОНЛАЙН-МАРАФОНУ РОЗГЛЯДАТИМУТЬСЯ ТАКІ ПИТАННЯ:

• формування та реалізація державної політики у сфері житлово-комунального господарства;
  • соціально-економічна політика у сфері питної води, питного водопостачання та водовідведення;
  • теплопостачання населених пунктів та регіональних програм модернізації систем теплопостачання;
  • управління багатоквартирними будинками;
  • енергозбереження у житловому секторі;
  • поточні та капітальні ремонти житлових будинків;
  • обслуговування внутрішньодомових електричних та газових мереж;
  • цифрова трансформація у сфері ЖКГ;
  • поводження з побутовими відходами тощо.

Детальна інформація, програма, спікери, а також реєстраційна форма на сайті форуму за посиланням: https://marafon2020.minregion.online/