До уваги жителів Іванівської ОТГ

Дата: 17.09.2020 12:07

Зазвичай восени люди спалюють опале листя та сміття, в зв’язку з чим повітря в населених пунктах стає важким і гірким. Крім того в тліючому без доступу кисню листі виділяється бензопірен, який може викликати в людини ракові захворювання.

НАГАДУЄМО!

Розведення вогнищ, спалювання листя, рослинності  та сміття заборонено законодавством України та передбачає адміністративну і кримінальну відповідальність з відповідним накладанням штрафу.

ПРОХАННЯ ДО НЕБАЙДУЖИХ ГРОМАДЯН: якщо ви виявили осіб, які незаконно спалюють залишки рослинності на своїх присадибних ділянках і городах, викликайте працівників поліції, щоб порушника було притягнуто до відповідальності.

Водночас, з метою дотримання належного санітарного стану та попередження спалювання сміття, селищною радою затверджено графік вивозу рослинного сміття по селищу Іванівка:

Понеділок: вул. Центральна, вул Б.Дерев’янка  буд. 1-63, пров. Південний, вул. Степова буд. 1-80

Вівторок: Вул. Степова буд. 82-108, вул. 8 брезня, пров. Комарова, вул. Новоселів, вул. Б.Дерев’янка буд. 69-109

Середа: вул. Шевченка, вул. Адм. Кузьміна

Четвер: вул. Виноградна, Бр. Колосових, Бр. Тупчієнкових

П’ятниця: вул. Центральна, 30 років Перемоги, М.Огренича.

ЗАБИРАТИМЕТЬСЯ ЛИШЕ СМІТТЯ ЗІБРАНЕ В СМІТТЄВІ ПАКЕТИ АБО МІШКИ (ОКРІМ ГІЛОК)

На звернення жителів багатоповерхівок, до таких будинків трактор виділятиметься по заяві людей.