Закон – один для всіх!

Дата: 27.04.2021 13:06

Законодин для всіх!

Інтегруватися до Європейського Союзузначить позбутисякумівствау владі, завершити з практикою «друзям все, а ворогам лише закон», покінчити з корупцією на всіх рівнях.

Ми поступово зближуємо законодавство України з Євросоюзу. Рівність прав і можливостей жінок та чоловіків, захист прав споживачів або зручні державні послугице все відбувається завдяки євроінтеграції.

Кожен з нас зі свого боку може сприяти тому, щоб Україна якомога швидше стала частиною ЄС. Відстоювати свої права. Не брати й не давати хабарів. Контролювати роботу органів влади.

Євроінтеграціяце про свідоме споживання та турботу про наше спільне майбутнє. Купувати якісні харчові продукти, адже їхнє виробництво контролюється на кожному етапіза європейським принципом «від лану до столу», сортувати сміття, щоби зберегти довкілля, надавати перевагу екологічно чистим та енергоефективним видам транспортуце здатний робити кожний завдяки євроінтеграційним змінам в Україні.

За ініціативи Віцепрем'єр-міністерки з європейської та євроатлантичної інтеграції Україниі за підтримки

European Union in Ukraine

ми починаємо інформаційну кампанію EUКраїна, яка простими словами розповість про те, що таке євроінтеграція в нашому повсякденному житті.

І одним із практичних аспектів євроінтеграції України мають стати дієві законияк в Європі.

Детальніше про урядову інформаційну кампанію #EUкраїна тутhttps://association4u.in.ua/

#Інтегруємось!
#ЦеЄвроінтеграція