ЧЕРВОНА ЗОНА

Дата: 19.10.2021 17:28

ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

? робота закладів громадського харчування, окрім адресної доставки та замовлень навинос;

? робота розважальних закладів;

? робота закладів освіти, окрім дитячих садків і початкових класів шкіл;

? робота непродовольчих ринків і магазинів, спортзалів, фітнес-центрів;

? проведення масових заходів, окрім офіційних спортивних заходів і матчів командних ігрових видів спорту без глядачів;

? робота закладів культури, окрім історико-культурних заповідників, проведення кіно- та відеозйомки.

ОБМЕЖЕННЯ НЕ БУДУТЬ ЗАСТОСОВУВАТИСЬякщо у всіх відвідувачів (користувачів) та співробітників (організаторів) буде наявний зелений COVID-сертифікат – тобто вони будуть повністю вакциновані проти коронавірусної хвороби.

На червоному рівні дитячі садки та 1-4 класи шкіл будуть працювати у звичайному режимі без вимоги повної вакцинації 100% співробітників.

Водночас, співробітники сфери освіти входять до переліку співробітників підприємств, працівники яких підлягають обов’язковій вакцинації.

Фактично, це означає, що працівники вказаних закладів без щеплення на червоному рівні зможуть працювати до 7 листопада.

ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ:

? Робота банків, АЗС, ветеринарних магазинів, аптек та всіх продовольчих магазинів.

Важливою вимогою залишається виконання умов адаптивного карантину: носіння масок, обробка рук, соціальна дистанція, та відповідна кількість осіб в транспорті.