Шановні жителі Іванівської громади!

Дата: 21.07.2021 11:05

На сьогоднішній день доступні такі вакцини проти COVID-19:

AstraZeneca - це векторна вакцина, яку розробила шведсько-британська компанія AstraZeneca разом з Оксфордським університетом.

Comirnaty/Pfizer-BioNTech – це мРНК-вакцина проти COVID-19, розроблена біотехнологічною компанією BioNTech спільно з американським фармакологічним концерном Pfizer.

CoronaVac/Sinovac Biotech – інактивована вакцина, яку розробила китайська біофармацевтична компанія.

Усі вакцини схвалені для використання Всесвітньою організацією охорони здоров’я, мають високу ефективність у запобіганні важкого перебігу захворювання на COVID-19. Тому найкращою вакцинацією є та, що зараз доступна для вас!

Ви можете зробити щеплення від COVID-19, звернувшись до свого сімейного лікаря КНП «ЦПМСД» Іванівської селищної ради. Детальна інформація стосовно вакцинації за тел.: 0963013123