Міжнародний день толерантності

Дата: 09.11.2021 10:54

Ми живемо серед неоднакових людей – у всіх свої погляди, життєві історії, страхи та мрії. Різноманітність світу красива, і її потрібно приймати. Немає поділу на «інакших», є розуміння, що ми різні, але рівні.

Сьогодні – Міжнародний день толерантності. Саме ця риса, на мій погляд, є запорукою гармонії у наших відносинах і взаємодії.

Ми толерантні, коли поважаємо право іншої людини бути такою, яка вона є. Зважаємо на її потреби, навіть якщо вони не збігаються з нашими. Приймаємо, а не намагаємося переробити. Не дивимось на вік, колір шкіри, походження, національність, бо найголовніше – всередині.

Толерантність – це також про культуру спілкування, коли ми не ображаємо людину некоректними висловлюваннями. Якщо ви не знаєте, як правильно сказати чи написати, зазирніть до «Довідника безбар’єрності»: https://bf.in.ua/. Завдяки йому ви зможете легко оперувати безбар’єрною мовою – мовою без образ, яка поважає гідність людини.