ОДЕСЬКА ШКОЛА №33 ВІДКРИЛА СВОЇ ДВЕРІ УЧНЯМ ПІСЛЯ РЕКОНСТРУКЦІЇ, ЯКА ВІДБУЛАСЬ В РАМКАХ ПРОГРАМИ ПРЕЗИДЕНТА «ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО»

Дата: 27.09.2021 15:13

На Одещині програма «Велике будівництво» в галузі освіти передбачає цьогоріч будівництво, капітальний ремонт та реконструкцію 5 об?єктів закладів освіти, що забезпечує створення комфортних умов для перебування дітей та працівників у школі, досягнення максимальної ефективності використання енергоресурсів, скорочення споживання енергоносіїв, заощадження бюджетних коштів, зменшення до мінімального рівня витрат на послуги з електропостачання, покращення зовнішнього вигляду приміщень та рівня надання освітніх послуг.

Про це говорить голова Одеської ОДА Сергій Гриневецький.

«Президентом України Володимиром Зеленським ініційовано масштабну програму «Велике будівництво», яка має забезпечити реалізацію державної політики щодо економічного зростання та інвестиційної привабливості територій, покращення надання соціальних послуг. А створити безпечне, комфортне, сучасне освітнє середовище для учнів шкіл, ключова мета програми Президента «Велике Будівництво» в галузі освіти» – відзначає голова Одеської ОДА.

На фото: Одеська школи №33, після реконструкції, яку проведено в рамках програми Президента України Володимира Зеленського “Велике Будівництво”.