Побутові споживачі постачальника «останньої надії» (ПОН) отримають газ від Нафтогазу за ціною 7,96 грн за кубометр. Регулятор ринку – Н К Р Е К П – дозволив сьогодні автоматично перевести клієнтів постачальника «останньої надії» до Газопостачальна к

Дата: 13.12.2021 09:22

Регулятор ринку – Н К Р Е К П – дозволив сьогодні автоматично перевести клієнтів постачальника «останньої надії» до Газопостачальна компанія "Нафтогаз України".

Без цього рішення вартість газу для 445 тисяч клієнтів ПОН складала б понад 46 гривень за кубометр. Тепер людям не доведеться платити за газ за високою ціною, адже тариф нашої газопостачальної компанії – 7, 96 грн.

Нагадаємо, ПОН – це тимчасове рішення для таких споживачів, які раптово втратили свого постачальника. Такі люди мали протягом кількох місяців обрати будь-якого нового ринкового постачальника газу. Проте, не зробили цього.

Ціна постачальника «останньої надії» розраховується за урядовою формулою. Наразі ця ціна становить більше 46 грн і побутові споживачі, що не обрали постачальника, стали заручниками складної ситуації.

Ми дякуємо регулятору ринку за підтримку і оперативне вирішення проблеми. Тепер люди захищені. І, за бажанням, можуть обрати і змінити будь-якого постачальника газу.