УРЯД РОЗШИРИТЬ ПРОГРАМУ «ЄПІДТРИМКА»

Дата: 14.12.2021 12:43

Українці, старші за 60 років, які пройшли повний курс вакцинації, зможуть витратити 1000 гривень на соціальні потреби. Наразі Кабінет Міністрів України, на доручення Президента України, вже працює над механізмом, який дозволить з січня 2022 року скористатись програмою єПідтримка для придбання ліків.

“Наше завдання - надати реальну підтримку не тільки бізнесу, а й кожному українцю. Саме тому ми працюємо над розширенням програми. Особливу увагу ми приділяємо старшим людям, адже у кожного віку свої потреби. Вже з початку нового року люди поважного віку зможуть придбати в рамках програми ліки”, - зазначила Перша віце-прем’єр-міністр-Міністр економіки України Свириденко Юлія.