Будуємо країну без бар’єрів разом! Оголошено конкурс Мінсоцполітики

Дата: 19.01.2022 09:51

Метою проведення конкурсу Мінсоцполітики на кращий соціальний проєкт / ініціативу «Будуємо країну без бар’єрів разом!» є виявлення найкращих ініціатив та успішних кейсів, реалізованих в громадах на території України фізичними особами, громадськими та релігійними організаціями, впровадження кращих практик врядування на державному рівні й на місцях через принципи прозорості, справедливості, рівності, гласності, верховенства права та прав людини. Щоб взяти участь у конкурсі потрібно заповнити відповідні форми та до 7 лютого 2022 року надсилати їх на адресу initiate_msp@ukr.net.

За результатами поданих даних буде створено єдиний портал ініціатив, успішних кейсів, сформовано базу партнерів та громадських діячів, а також визначено та відзначено громаду з найкращими практиками врядування в соціальній сфері.

Проєкт реалізовують на виконання Плану заходів на 2021 і 2022 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 04.08.2021 № 883-р.

Заявка на участь в конкурсі проєктних ініціатив Міністерства соціальної політики «Будуємо країну без бар’єрів разом»

ПІБ учасника:

Місце роботи, посада:

Назва установи/організації Контакний номер телефону

КАТЕГОРІЯ (залишити необхідне):

- освіта в соціальній сфері;

- медичне забезпечення соціальних категорій населення;

- ІТ сервіси для поліпшення надання соціальної послуги; - культура/мистецтво для реалізації соціальних потреб громадян;

- правове забезпечення;

- соціальне (соціальновідповідальне) підприємництво;

- державне врядування (найкраща практика органу місцевого самоврядування для забезпечення осіб з інвалідністю, постраждалих від домашнього насильства, одиноких, літніх людей послугами); - реабілітація / оздоровлення;

- спорт;

- наукові розробки та дослідження, корисні моделі.

Назва ініціативи/проекту:

Проєкт/ініціатива реалізована (так/ні):

Опис:

Мета:

Вплив ініціативи на розвиток соціального середовища:

Заповнену форму надсилати за адресою: initiate_msp@ukr.net

#Безбарєрність