ДОРОГІ ДІТИ! ШАНОВНІ ДОРОСЛІ! ЗАПРОШУЮ ПРИЙНЯТИ УЧАСТЬ В ОНЛАЙН-КОНКУРСІ СОЛІСТІВ-ВОКАЛІСТІВ "ГОЛОС ІВАНІВЩИНИ,

Дата: 31.01.2022 12:30

Який стартує 1-го лютого та уже став традиційний, але він має в порівняні з минулим роком відмінності, тепер участь у ньому за бажанням можуть взяти і дітки з інших громад колишнього Іванівського району, а також дорослі учасники. Конкурс проводиться за номінаціями: Солісти-вокалісти: 7-10 років 11-13 років 14-17 років 18-30 років 30+ Відео з виступом, де зазначено прізвище, ім’я, вік, населений пункт, номер телефону та тематику пісні викладати в соціальній мережі «Фейсбук» на сторінці «Іванівська об’єднана територіальна громада» або «Культура, молодь, спорт Іванівської селищної ради ОТГ» з 1 лютого по 14 лютого 2022 року. Вокальний твір виконується «наживо» у супроводі фонограми, інструментальному супроводі або «acapella» на тему: «Жінка» (пісні про маму, сестру, бабусю, кохану і т.д.) З 14-го по 15-е лютого журі перегляне всі виступи та кращих виконавців запросять із кожної вікової групи на Гала-Концерт, що відбудеться в Іванівській музичній школі 19-го та 26-го лютого, де і будуть визначені переможці та лауреати конкурсу. Оцінка виступів учасників здійснюватиметься журі конкурсу на чолі з народною артисткою України Ревенко В. О. за 15-ти бальною шкалою та наступними критеріями: - художньо-виконавський рівень (інтерпретація, інтонування, виконавський стиль, вокальна культура); - сценічна культура (артистичність, костюм); - оригінальність конкурсної програми); - конкурсний репертуар (художньо-естетична цінність, технічно-образна складність, відповідність віковим та виконавським можливостям). Кращі виконавці отримають Сертифікат за: 1 місце- 1000 грн; 2 місце – 500 грн; 3 місце – 300 грн. Переможець Гран-Прі отримає Сертифікат на суму 1500 грн. За кількістю вподобань на сторінках «Іванівська об’єднана територіальна громада» або «Культура, молодь, спорт Іванівської селищної ради ОТГ» в соціальній мережі Фейсбук буде визначено володаря призу «Глядацькі симпатії», який отримає Сертифікат на суму 700 грн. Всі учасники Гала-Концерту отримають Дипломи та Статуетки з логотипов конкурсу. Бажаю кожному учаснику вдалого виступу та перемоги в конкурсі.