За минулу добу українці 45 тисяч разів звертались за номером «103». Кількість виїздів бригад сягнула майже 20 тисяч, до лікарень госпіталізували 5,3 тисячі пацієнтів.

Дата: 02.02.2022 15:55

До початку пандемії, у середньому, нараховувалось близько 24-25 тисяч звернень на «швидку».

Зростання кількості викликів пов’язане із початком нової хвилі COVID-19.

І хоча це ще не історичний максимум, зафіксований у жовтні, коли на «103» за добу телефонували 55 тисяч разів, проте це значне навантаження як на медиків бригад екстреної медичної допомоги, так і на диспетчерів.

Саме тому вкотре розповідаємо, коли варто викликати «швидку» для пацієнтів із коронавірусом

Не зайвим буде нагадати, що у першу чергу варто зв’язатись із своїм сімейним лікарем. Адже саме лікар, з яким підписана декларація, має надати консультацію та визначити, чи достатньо пацієнту амбулаторного лікування.

#МОЗ #це_треба_знати