Вакцинуйтесь, захищайтесь!

Дата: 03.02.2022 19:27

Отримали позитивний тест на COVID-19? Міністерство охорони здоров'я України підготувало поради для захисту від інфікування людей, з якими живете

#МОЗ #це_треба_знати #COVID19 #вакцинація

Возможно, это изображение в мультипликационном стиле (?ребенок и ?текст «?COVID-19 вдома. як захистити тих, 3 ким живеш ?? MIHICTEpCTBO охорони украйни залишайтесь в окремий K?MHAT? та, за можливости, користуйтесь окремою ванною кi?мнатою тримайтесь на дистанци, особливо вi?д тих, хто мае ризик тяжкого перебгу COVID-19 п?д час чхання та кашлю використовуйте серветку або прикривайтесь лктем коли поруч ?Hw? люди, ность маску та попросить ix робити те саме регулярно мийте руки милом або ж використовуйте антисептик дезнфкуйте поверхн, до яких торкаетесь регулярно вi?дкривайте вi?кна та двер, за можливост, користуйтесь очищувачем повитря?»??)

Посмотрите ресурсы о вакцинах в Центре информации о COVID-19.

Получить информацию о вакцинах