Олена Зеленська, перша леді України, про перший розділ Альбому безбар'єрних рішень

Дата: 16.02.2022 10:38

«Перший розділ Альбому не тільки про архітектуру, а й про психологію. Бо правильний простір починається з цінностей – із розуміння того, що всім нам, із розмаїттям наших фізичних станів, потрібне однаково зручне середовище.

Тут зібрані вимоги до висоти поручнів та сходів, пандусів, освітлення біля входу в будинок. Є приклади оптимальних рішень зі світового досвіду, зручна система посилань на державні будівельні норми та стандарти до кожної архітектурної розробки.

Наступні розділи каталогу розкажуть, якою має бути доступна вулична інфраструктура, громадські простори та споруди».

Нагадаємо, Альбом безбар’єрних рішень створюється в межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Без бар’єрів» та реалізується громадською організацією Безбар'єрність спільно з Мінрегіон у межах проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ», який виконує німецька урядова компанія «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» за фінансування урядів Німеччини та Швейцарії. Розробник – урбан-бюро Big City Lab.

#bezbariernist #безбарєрність #barrierfree