ДОРОГІ ДРУЗІ! ДОРОГІ УКРАЇНЦІ! Всебічно підтримуючи та допомагаючи військовим, як обраний Вами селищний Голова прийняв рішення:

Дата: 24.02.2022 10:04

1. Сформувати територіальну оборону Іванівської селищної громади та взяти на себе керівництво нею.

Звертаюсь до всіх патріотів, мужніх чоловіків, в першу чергу тих, хто має зареєстровану зброю, але не задіяні по мобілізації, а також тих, хто має бойовий досвід, колишніх працівників поліції приходити до Іванівської селищної ради, телефонувати за номерами:

099-374-96-91 - Білоус Лілія Леонтіївна;

095-589-79-00 - Званчук Ігор Петрович;

050-802-09-63 - Орешко Лілія Миколаївна;

3-14-48 - приймальна Іванівської селищної ради

та записуватись до територіальної оборони громади.

Ми повинні допомогти нашій армії та дати відсіч ворогу в разі потреби і захистити нашу землю.

2. Звертаюсь до всіх підприємців і не тільки, допоможіть з продуктами харчування, хто чим зможе, за все будемо вдячні.

3. Наш місцевий хлібзавод працює і буде працювати, а також буде розвозити хліб по магазинам, а для пенсіонерів буде працювати наш соціальний пункт.

4. Лікарня працює в штатному режимі.

5. Не допустимо паніки, залишаємось людьми, допомагаємо один одному, єднаємось, забуваємо всі образи і стаємо на захист України заради наших дітей, родин, своїх сіл, селищ та міст.

З ПОВАГОЮ, ІВАНІВСЬКИЙ СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА

ВІКТОР ЛОБАЧ