Звіт по воді для жителів МИКОЛАЄВА

Дата: 12.05.2022 12:28

ДОРОГА ГРОМАДО!

ШАНОВНІ Kris Kross Ukraina, Thierry Ernst.

Разом менше, ніж за тиждень ми зібрали 17000 літрів питної бутильованої води для жителів 470-ти тисячного міста – Героя Миколаєва, які уже багато тижнів її зовсім не мають.

Звітую перед Вами, що сьогодні ця вода доставлена в самий центр міста та передана більше 500 його жителям.

Багато Миколаївців Вам щиро дякували та передавали привіт.

А я ще раз дякую від себе кожному, хто відгукнувся на нашу ініціативу і передав водичку, а також, звичайно, нашим друзям-французам Kris Kross Ukraina, Thierry Ernst.

Дякую підприємцю Воскобойник І.А. Инна Воскобойник, яка нам дуже допомогла в цій акції та водію Віталію Борику Виталий Борик, підприємцю Дмитру Гнирі Дима Гныря, що безкоштовно надав автомобіль для доставки води, Начальнику Іванівського відділення поліції Кучугурі О.М. Александр Кучугура та працівнику поліції Негру О.Ф. Александр Негру. Колегам - Лисенку Ю.О. Юрий Лысенко та Дуді С.М. Света Светлана, які активно прийняли в цьому участь, а також Званчуку І.П. Igor Zvanchuk, Бессмільному В.О. Виктор Бессмильный, які супроводжували воду до Миколаєва і всіх, хто практично проводив велику підготовчу роботу.

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!