Вручення сертифікатів відмінникам шкіл Іванівської громади

Дата: 31.05.2022 12:32

Такого навчального року, як 2021-2022-й у наших школярів ще не було. Спочатку пандемія, а потім війна. Навіть останній дзвоник і той був он-лайн.

З дотриманням всіх мір безпеки запросили відмінників та кращих спортсменів Іванівського, Бузинівського і Северинівського ЗЗСО, щоб привітати з успішним завершенням навчального та спортивного року, вручили Подяки, Сертифікати на грошові премії по одній тисячі гривень відмінникам, срібна медаль - 3000 гривень та золота – 5000 гривень і Похвальні листи, а також кожна дитина отримала невеличкий подарунок.

ДОРОГІ ДІТИ!

ШАНОВНІ ВЧИТЕЛІ!

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Вітаю Вас всіх з успішним закінченням навчального року, Вам всім було нелегко, але Ви впоралися.

Бажаю нових успіхів, мирних днів і ночей, щоб російський агресор якнайшвидше був вигнаний з нашої землі і Ви не знали повітряних тривог, насолоджувалися в повній мірі дитинством.

Будьте щасливі та здорові.