Сьогодні Начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко взяв участь в позачерговому засіданні сесії Одеської обласної ради, на якому, в режимі онлайн, депутатами було розглянуто та підтримано 17 питань.

Дата: 06.06.2022 12:41

Зокрема, змінено назву комунального підприємства «Одеський обласний академічний російський драматичний театр» на «Одеський обласний академічний драматичний театр». Через війну росії проти України театр захотів позбутися слова «російський» у своїй назві.

Припинено діяльність комунальної установи «Одеське обласне патологоанатомічне бюро» шляхом її перетворення на комунальне некомерційне підприємство «Одеське обласне патологоанатомічне бюро». Тепер бюро зможе залучати більше коштів та працювати значно ефективніше.

Окрім цього змінено назву та затверджено у новій редакції Статут Одеського обласного онкологічного диспансеру. Відтепер цей медичний заклад називатиметься «Одеський регіональний протипухлинний центр», розширить свої функції та відкриє нові відділення.Фото без опису