Куди звертатися батькам дітей із важкими захворюваннями

Дата: 15.06.2022 09:37

Возможно, это изображение 1 человек и текст «куди звертатися батькам детей iз важкими захворюваннями до контактного центру мнстерства охорони здоров'я украёни за номером 0-800-60-20-19 (працюе цлодобово) повдомте оператору свой дан.: XTO ви, звдки, якухворобу мае дитина та яка допомога потрибна. ваш запит зафксують передадуть для оперативного виршення до найближчой дитячой лкарн населеному пункт вашому до департаменту охорони здоров' де ви зараз перебуваете perioHi, *на OCHOBI нформаци в»д мнстерства охорони здоров'я украйни безбар'ернсть громадська организация "<довдник безбар ерност?>> нцатива флагманський проект першойлед олени зеленськой. б°льше нструкций та порад, актуальних военний час, адресою bf.in.ua.»

Батьки дітей, які мають важкі орфанні (рідкісні) захворювання, можуть звернутися:

До контактного центру Міністерства охорони здоров’я України за номером 0-800-60-20-19 (працює цілодобово).

Зателефонувавши на гарячу лінію, повідомте оператору свої дані: хто ви, звідки, яку хворобу має дитина та яка допомога потрібна. Ваш запит зафіксують і передадуть для оперативного вирішення. МОЗ опрацює заявку та поінформує про доступ до потрібних ліків або сприятиме їх доставці до вас.

До найближчої дитячої лікарні у вашому населеному пункті.

До департаменту охорони здоров’я у вашому регіоні (контакти – за посиланням: https://bit.ly/3NLaJLB), де вас можуть направити до Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру у Львові.

До речі, саме до цього центру слід звертатися, якщо є потреба лікування дитини з орфанними захворюваннями за кордоном.

На основі інформації від Міністерство охорони здоров'я України.

Більше інструкцій та порад, актуальних у воєнний час для батьків з дітьми, людей з інвалідністю, людей старшого віку та їхніх близьких, читайте у «Довіднику безбар'єрності»  https://bf.in.ua/u-voiennyj-chas.

«Довідник безбар'єрності» – ініціатива і флагманський проєкт першої леді Олена Зеленська.

#bezbariernist #безбарєрність #barrierfree