ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ІВАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 11.07.2022 09:16

ЗАРАЗ В УКРАЇНІ ПРОДОВЖУЄ ДІЯТИ ПРОГРАМА ГРОШОВОЇ ДОПОМОГИ ВІД ЮНІСЕФ «СПІЛЬНО» ДЛЯ ФІНАНСОВОЇ ПІДТРИМКИ БАГАТОДІТНИХ УКРАЇНСЬКИХ СІМЕЙ ПІД ЧАС ВІЙНИ, ЯКОЮ ВИ МОЖЕТЕ СКОРИСТАТИСЬ.

У програмі можуть взяти участь родини, які належать до однієї з двох категорій:

1. Мають трьох і більше дітей до 18 років;

2. Мають принаймні одну дитину з інвалідністю до 18 років.

Допомога надається сім’ям незалежно від вашого статусу, але за умови, що ви не отримували грошової допомоги від ЮНІСЕФ чи іншої міжнародної гуманітарної організації після 24 лютого 2022 року.

ЯКЩО ВАША РОДИНА НАЛЕЖИТЬ ДО ОДНІЄЇ ІЗ ЗАЗНАЧЕНИХ КАТЕГОРІЙ ТА ПОТРЕБУЄ ФІНАНСОВОЇ ПІДТРИМКИ ЗАХОДЬТЕ НА REGISTER.UNICEF.ORG. ЦЕ ЄДИНИЙ ОФІЦІЙНИЙ САЙТ НА ПРОГРАМУ ГРОШОВОЇ ДОПОМОГИ.

Максимальна сума допомоги складає 33300 гривень на сім’ю.

ЯКЩО ХТОСЬ З ВАС НЕ МОЖЕ САМ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ НА ВІДПОВІДНОМУ САЙТІ ДЛЯ ЖИТЕЛІВ НАШОЇ ГРОМАДИ ЗА ДОРУЧЕННЯМ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ВІКТОРА ЛОБАЧА ОРГАНІЗОВАНА ПРАКТИЧНА ДОПОМОГА В РЕЄСТРАЦІЇ ПРАЦІВНИКАМИ СОЦІАЛЬНОГО ВІДДІЛЕННЯ З 10:00 ДО 13:00 ГОД., ЯКОЮ ВЖЕ СКОРИСТАЛИСЯ БЛИЗЬКО СТА СІМЕЙ, А ТАКОЖ НАДАНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ ДЕСЯТИ СІМ’ЯМ З ІНШИХ ГРОМАД.

Програма грошової допомоги «Спільно» від ЮНІСЕФ стала можливою завдяки фінансування Європейського Союзу, уряду Італії, Швецької агенції міжнародного розвитку SIDA та Центрального фонду реагування на надзвичайні ситуації CERF.