Виконання рекомендацій Єврокомісії: органи влади продовжують активну роботу над підготовкою відповідних рішень.

Дата: 05.07.2022 09:31

Фото без опису Під головуванням Віцепрем’єр-міністерки Ольги Стефанішиної відбувся ряд нарад із представниками Уряду, Верховної Ради та інших органів влади.

Учасники зустрічі розглянули актуальний стан справ та спланували подальші кроки щодо:

наближення національного законодавства до Директиви ЄС про аудіовізуальні медіапослуги;

завершення реформи щодо національних меншин та ухвалення механізмів її ефективного впровадження;

реалізації антиолігархічного законодавства;

забезпечення відповідності національного законодавства щодо боротьби з відмиванням грошей стандартам Групи з розробки фінансових заходів боротьби з відмиванням грошей (FATF).

«Державні органи влади повністю мобілізовані довкола необхідності виконання рекомендацій Єврокомісії. Готується необхідна законодавча база. Зокрема, нещодавно відбулись обговорення щодо фінальної версії законопроєкту про медіа, щодо судової реформи. Законодавчі ініціативи ми також будемо обговорювати з нашими європейськими партнерами, аби вийти на максимально якісне законодавство, що дозволить нам рухатися далі у процесі інтеграції до ЄС», – зазначила Ольга Стефанішина.

Нагадаємо, Єврокомісія опублікувала висновок щодо заявки України на вступ до ЄС із рядом рекомендацій. За рішенням Європейської Ради, щойно всі умови будуть повністю виконані, Рада ЄС ухвалить рішення щодо подальших кроків.

#UAtoEU

Офіс Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції

Урядовий офіс координації європейської та євроатлантичної інтеграції