ЄС включив українські логістичні шляхи до Транс’європейської транспортної мережі (TEN-T).

Дата: 01.08.2022 12:08

Про це повідомляє Міністерство інфраструктури України

Зокрема, внесені такі зміни:

Північно – Балтійський коридор продовжено через Львів та Київ до Маріуполя;

Балто – Чорноморсько – Егейський коридор продовжено через Львів, Чернівці (Румунію і Молдову) до Одеси;

коридори Балтійське море – Адріатичне море та Рейн – Дунай проходитимуть через Львів.

Таке рішення також сприятиме реалізації ініціативи «Шляхи солідарності» щодо експорту української аграрної продукції та доставки гуманітарної допомоги в Україну.

Крім цього, Єврокомісія виключила з мережі TEN-T російські та білоруські маршрути, а також понизила в статусі маршрути на території ЄС на стиках з цими країнами-агресорами.

Детальніше: https://cutt.ly/DZg07Z3

Офіс Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції

Урядовий офіс координації європейської та євроатлантичної інтеграціїФото без опису