Вітаю з Днем військ зв’язку всіх військовослужбовців!

Дата: 08.08.2022 15:13

Ваше професійне свято є свідченням заслуг військових зв’язківців та їхньої ролі в забезпеченні обороноздатності, захисті та обороні нашої України.

Надійний військовий зв’язок завжди був і є запорукою успішного виконання військами завдань в будь-яких умовах обстановки, а особливо зараз в період війни.

Фахівці сучасних військ зв’язку мають високу професійну підготовку, вміють запроваджувати інноваційні технології у сфері комунікацій з одночасним поєднанням набутого практичного досвіду та на високому рівні протистоять сучасним викликам та загрозам у кіберпросторі.

В умовах складної бойової обстановки спричиненої військовою агресією росії, особовий склад підрозділів зв’язку демонструє високий професіоналізм, відповідальність та зразкове виконання військового обов’язку.

Щиро дякую всім військовослужбовцям за вірність присязі, самовіддану службу українському народові та мужність!

Слава Україні!

Начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко