ДОРОГІ ЛЮДИ СТАРШОГО ПОКОЛІННЯ!

Дата: 11.08.2022 14:15

Переважна більшість із Вас багато десятків років сумлінно і чесно пропрацювали на благо держави, віддавши свої найкращі роки і здоров’я.

І раніше рівень Вашого життя бажав кращого, а зараз, у воєнний час, скрутно стало всім, але мабуть найбільше саме Вам - нашим пенсіонерам.

В ЗВ’ЯЗКУ З ВАЖКИМИ СОЦІАЛЬНИМИ ОБСТАВИНАМИ ТА ДО 31-Ї РІЧНИЦІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ, щоб хоч трішки Вам допомогти, вніс пропозицію і виконком селищної ради одноголосно підтримав соціальну програму, згідно якої ВСІ ПЕНСІОНЕРИ, ЯКИМ ВИПОВНИЛОСЬ 65-ТЬ І БІЛЬШЕ РОКІВ МАЮТЬ ПРАВО ОСОБИСТО ЗВЕРНУТИСЯ З ЗАЯВОЮ ДО ІВАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТА ОТРИМАТИ ОДНОРАЗОВУ ФІНАНСОВУ ДОПОМОГУ У РОЗМІРІ 500 ГРН. НА ОДНУ ОСОБУ.

Кожен з Вас сам приймає рішення чи потрібна Вам така допомога і лише тоді пише особисто заяву.

ЗАЯВИ БУДУТЬ ПРИЙМАТИСЯ З 15-ГО СЕРПНЯ ДО 15-ГО ЖОВТНЯ 2022-ГО РОКУ В СОЦІАЛЬНОМУ ВІДДІЛЕННІ СЕЛИЩНОЇ РАДИ.

ТАКОЖ НА ТАКУ ДОПОМОГУ МАЮТЬ ПРАВО:

1) ІНВАЛІДИ I-Ї ТА II-Ї ГРУП, НЕЗАЛЕЖНО ВІД ВІКУ;

2) ДІТИ ІНВАЛІДИ.

Пенсіонери, які за станом здоров’я не можуть приїхати особисто, Ви маєте можливість через своїх родичів, по телефону чи іншим способом повідомити нам про це і до Вас прийдуть додому соціальні працівники та приймуть відповідну заяву.

ДО ЗАЯВИ ПОТРІБНО ПОДАТИ:

1. Копію паспорта;

2. Копію коду;

3. Копію посвідчення (або мати з собою оригінали цих документів і копію зробимо на місці);

4. Номер Вашого банківського рахунку.

З ПОВАГОЮ, ІВАНІВСЬКИЙ СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА ВІКТОР ЛОБАЧ