Зверніть увагу, інформація для БАТЬКІВ

Дата: 16.08.2022 10:31

Хаггі Ваггі в Ельфійській гавані - дуже небезпечна тенденція дісталася до наших дітей.

Дивна істота з ще більш дивною усмішкою, що підкреслена червоним кольором. Навіть кумедно. І його ласкаво звуть Хаґґі Вагґі. Цей усміхнений любитель обіймів – персонаж жахів 16+, який обіймає, щоб убити, а червоний на обличчі навколо його численних зубів – символ крові жертв.

І поставивши малечі одне питання – чи знають вони, хто такий Хаґґі Вагґі, чуємо у відповідь багато захоплених "так".

Шановні батьки, нагадуємо вам, що, окрім численних переваг, сучасні ґаджети несуть ще й загрозу.

Huggy Wuggy - гра, на базі якої в Інтернеті було створено багато агресивного, моторошного контенту. Ваші діти з легкістю можуть натрапити на нього у YouTube-сервісі. Аналогічно як і на варіант серіалу ГРА В КАЛЬМАРА з Єдинорогами замість Свинки Пеппи. У якому герої жорстоко вмирають після програшу у дитячій грі. І це лише дві найбільш трендові речі в океані неадекватного контенту в Інтернеті, що з'явилися останнім часом.

Дошкільнята до цього точно не готові. Що робити маленьким дітям з такою кількістю агресивних моделей поведінки на екрані, коли їх розвиток передбачає зовсім інше? Як вони мають справлятися з тривожним навантаженням після перегляду сцен вбивства?

Тож просимо вас контролювати контент, який дивляться ваші діти. Давайте не будемо руйнувати їхній світ та захистимо їх від того, що вправі обмежити, доки вони не зможуть захистити себе.

Дякуємо за свідоме батьківство!!

Джерело: інтернет