Кабмін дозволив громадянам України використовувати персональні дані із «Дії» за кордоном і визначив перелік країн, в яких це можна зробити.

Дата: 22.08.2022 09:14

Українці можуть користуватися за кордоном своїми електронними документами та іншими персональними даними, які зберігає та надає застосунок для отримання публічних послуг за межами України. Ця інформація передаватиметься з Єдиного державного вебпорталу електронних послуг.

Персональні дані українців не можуть передаватися іноземним установам з країн, визнаних Верховною Радою державою-агресором чи державою-окупантом, та з країн, що входять до митних та воєнних союзів з такими державами.