Функціонування громадських рад під час воєнного стану

Дата: 19.08.2022 10:56

16 серпня внесені зміни до постанови Кабінету Міністрів від 03.11.2010 р. № 996 – https://bit.ly/3CauOrD

Зміни передбачають, що на період воєнного стану:

формування нового складу громадської ради має здійснюватися органом виконавчої влади через 6 місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану;

продовжується строк повноважень громадських рад, які вже функціонують, до затвердження їх нового складу;

встановлюється можливість обмеження у разі необхідності за рішенням органу виконавчої влади: доступу членів громадської ради до приміщень, в яких розміщений орган; залучення до роботи ради працівників органу; оприлюднення інформації про діяльність громадської ради (з подальшим оприлюдненням протягом 6 місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану).

Рішення спрямоване на забезпечення безперервності діяльності громадських рад під час воєнного стану, та, водночас, усуває ризики для життя і здоров’я представників інститутів громадянського суспільства, членів громадських рад та працівників органів виконавчої влади.

Детальніше – https://bit.ly/3Av4reP

Возможно, это изображение 2 человека и текст «функцонування громадських рад п?д час военного стану: внесенi? змни до постанови кму № 996»