На запрошення Президента об’єднання «Боротьба за свободу», яке є повноважним надавачем соціальних послуг та акредитованим Міністерством праці та соціальної юстиції Румунії, 75 дітей з «Ізмаїльського спеціалізованого будинку дитини» та 42 супроводжуюч

Дата: 26.08.2022 09:47

«Перш ніж дітей відправили на тимчасове перебування до Румунії, за моїм дорученням представники обласної військової адміністрації виїхали до Центру соціальної допомоги та захисту прав дітей, а також побували в Міграційному управлінні по області Сучава, де ознайомились з умовами перебування дітей. Всім їм гарантоване безпечне перебування на території Румунії: діти забезпечені медичною допомогою, медикаментами та засобами реабілітації. Головне – малеча в безпеці, далеко від війни і грається з однолітками. За ними доглядають досвідчені вихователі та медичні працівники, які вчасно отримують заробітну плату та мають змогу ротації відповідно до графіку роботи» - зазначив Начальник Одеської ОВА Максим Марченко.