Дата: 19.09.2022 14:29

Благодійний Фонд «Пульс Іванівщини» продовжує збирати кошти на все необхідне приладдя, яке допоможе Збройним Силам України бути ефективнішими та рятувати життя наших бійців на передовій, адже з повномаштабного вторгнення усі сили наших бійців спрямовані на знищення ворога, і обов’язок кожного з нас – підтримати українську армію, аби вигнати окупанта з нашої землі.

Навіть невеликий Ваш внесок у підтримку армії наближає Україну до довгоочікуваної ПЕРЕМОГИ та дозволить зберегти життя наших захисників.

Звертаємося за допомогою до небайдужих! Дякуємо усім, хто долучився і долучається до благого діла.