З 11 ЖОВТНЯ УСІ ШКОЛИ ОДЕЩИНИ ПЕРЕХОДЯТЬ НА ОНЛАЙН ФОРМУ НАВЧАННЯ

Дата: 10.10.2022 12:22

Згідно з Розпорядженням № 631/А-2022 Начальника Одеської обласної військової адміністрації Максима Марченка, з 11 жовтня 2022 року, до окремого розпорядження, на усій території Одеської області, дано доручення забезпечити організацію освітньої діяльності у закладах освіти області з використанням технологій дистанційного навчання.

Також необхідно вжити заходів щодо широкого інформування батьківської та педагогічної громадськості щодо особливостей освітньої діяльності закладів освіти, розмістивши інформацію на офіційних сайтах районних військових адміністрацій, територіальних органів управління освітою та закладів освіти області.

Начальник Одеської ОВА своїм Розпорядженням, дав доручення Департаменту освіти і науки Одеської обласної військової адміністрації забезпечити координацію роботи щодо виконання вимог цього розпорядження.