Пліч о пліч зі Збройними Силами України бойові завдання виконують і бійці Національної Гвардії та спецпідрозділи МВС України, які інколи залишаються в тіні і про них менше згадують, хоча їхній вклад в майбутню нашу Перемогу дуже великий.

Дата: 07.11.2022 11:51

САМЕ ТОМУ ГУМАНІТАРНИЙ ШТАБ ІВАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВІДГУКНУВСЯ НА КЛОПОТАННЯ ТАКОГО БОЙОВОГО ПІДРОЗДІЛУ ОДЕСЬКОГО УМВС РОТИ «ЦУНАМІ» ПРИДБАТИ ТА ПЕРЕДАТИ ЇМ ПОЗАШЛЯХОВИК ДЛЯ ВИКОНАННЯ БОЙОВИХ ЗАВДАНЬ НА ХЕРСОНСЬКОМУ НАПРЯМКУ, ЇХ ПОПЕРЕДНІЙ ПОВНІСТЮ ЗНИЩЕНИЙ ВІД ПРЯМОГО ВЛУЧЕННЯ ВОРОГА.

СЬОГОДНІ В ПРИСУТНОСТІ ЧАСТИНИ ТИХ ЛЮДЕЙ, ЩО ЗБИРАЛИ ЦІ КОШТИ НА БЛАГОДІЙНОМУ ЯРМАРКУ В ІВАНІВЦІ 01 ЖОВТНЯ 2022 РОКУ, ПЕРЕДАВ ПОЗАШЛЯХОВИК CRAND CHEROKEE JEEP КОМАНДИРУ РОТИ СПЕЦПІДРОЗДІЛУ «ЦУНАМІ» ПІДПОЛКОВНИКУ ЮЛДАШЕВУ В.В. З ПОБАЖАННЯМИ, ЩОБ ВІН ДОПОМАГАВ ЇМ НА ФРОНТІ ГНАТИ ВОРОГА З УКРАЇНСЬКОЇ ЗЕМЛІ ТА НАБЛИЖАТИ НАШУ ПЕРЕМОГУ, А ХЛОПЦЯМ ДОБРОЇ ДОЛІ ТА ЗАВЖДИ ПОВЕРТАТИСЯ ЖИВИМИ ТА ЗДОРОВИМИ.

Також передали медичні аптечки, тушонки, французькі соки, смаколики від дітей та державний Прапор України з найкращими побажаннями воїнам від дітей Іванівського закладу загальної середньої освіти ім. Б.Ф. Дерев’янка.

ЩИРО ДЯКУЮ КОЖНОМУ, ХТО СВОЄЮ РОБОТОЮ В ТИЛУ ДОПОМАГАЄ НАШИМ ВОЇНАМ ТА ВНОСИТЬ СВІЙ МАЛЕНЬКИЙ ВКЛАД В НАШУ ОБОВ’ЯЗКОВУ МАЙБУТНЮ ПЕРЕМОГУ, ПІДТРИМУЄ МОРАЛЬНО ТА МАТЕРІАЛЬНО.

СЛАВА ВСІМ, ХТО ЗАРАЗ БОРОНИТЬ УКРАЇНУ НА ПЕРЕДНЬОМУ РУБЕЖІ!

СЛАВА ТИМ, ХТО В ТИЛУ АКТИВНО ПРАЦЮЄ І ВСІЛЯКО ДОПОМАГАЄ НАШИМ БІЙЦЯМ!

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!