ОДЕЩИНА ОТРИМАЛА ПОТУЖНІ ГЕНЕРАТОРИ ВІД МІЖНАРОДНИХ ПАРТНЕРІВ

Дата: 19.12.2022 11:28

Сьогодні Одеська область отримала три потужних генератори. Допомога надійшла від Уряду Японії, який ухвалив рішення про надання Україні грантової допомоги у вигляді генераторів. Програма реалізується через Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН).

«Одеська обласна військова адміністрація продовжує забезпечувати райони і громади, установи та організації критичної інфраструктури альтернативними джерелами електроенергії. Зокрема, ми звертаємося за допомогою і до багатьох наших міжнародних партнерів. На одне з таких звернень відгукнулися в управлінні Верховного комісара ООН у справах біженців в Україні» - зазначив І-й заступник Начальника Одеської ОВА Борис Волошенков.

Від імені Начальника Максима Марченка він подякував представникам управління Верховного комісара ООН у справах біженців за оперативну реакцію на звернення і надані три генератори виробництва однієї з провідних компаній світу «Caterpillar». Адже, за його словами, в нашому регіоні і надалі залишається велика потреба в генераторах, особливо враховуючи настання зимового періоду та зниження температури, а тому, наголосив Борис Волошенков, підтримка міжнародних партнерів є необхідною та вкрай важливою для населення.