ОДЕЩИНА ОТРИМАЛА 90 ГЕНЕРАТОРІВ ВІД МІЖНАРОДНИХ ПАРТНЕРІВ

Дата: 19.12.2022 11:29

40 генераторів, які Одеська область отримала від команди американського Проекту UCBI – II «Зміцнення громадської довіри», за дорученням Начальника Одеської обласної військової адміністрації Максима Марченка, розподілено між районними військовими адміністраціями, громадами та низкою стратегічно–важливих установ.

«Від міжнародних партнерів зі Сполучених Штатів Америки наша область раніше вже отримувала два надпотужних генератори, які наразі, в періоди відключення електроенергії, забезпечують роботу головного корпусу Одеської обласної дитячої клінічної лікарні та одного з важливих об’єктів критичної інфраструктури Одеської області. А нова партія генераторів сприятиме роботі значно більшій кількості важливих об’єктів соціальної інфраструктури та пунктів незламності, що дозволить тим самим забезпечити надання необхідних послуг населенню» - говорить Начальник Одеської ОВА Максим Марченко.

Окрім цього, в рамках реалізації Проєкту USAID «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА»), наш регіон отримав ще 50 генераторів.

«По 5 генераторів надійшли до Арцизької, Балтської, Білгород-Дністровської, Болградської, Визирської, Доброславської, Кодимської, Саф'янівської, Южненської та Чорноморської міської громад, які є партнерами проєкту від Одеської області. В розмові з керівництвом усіх районів та громад закцентував їх увагу на тому, аби вони продумано розподілили генератори, які Одещина отримує як гуманітарну допомогу, по важливим об’єктам у себе на місцях» - зазначив Максим Марченко.