В Одеській ОВА продовжується робота щодо забезпечення у закладах обласної комунальної власності безпеки учасників освітнього процесу і здійснюється подальше забезпечення генераторами, як закладів освіти, так і установ соціальної сфери.

Дата: 02.01.2023 15:11

"Сьогодні, зокрема передається генератор для закладу, в якому навчаються діти з вадами слуху - це комунальний заклад Одеська спеціальна школа №9" - говорить директор Департаменту освіти і науки Одеської ОВА Олександр Лончак.

У понеділок, генератор на 32 кВт, отримав і Одеський геріатричний будинок–інтернат.

"В Одеському геріатричному будинку-інтернаті перебуває 115 осіб похилого віку та осіб з інвалідністю, які потребують стороннього догляду. Також у зв’язку з повномасштабним вторгненням росії та відсутністю бомбосховища, 126 вихованців/підопічних Красносільського дитячого будинку-інтернату тимчасово переміщені до Одеського геріатричного будинку–інтернату. Наявність генератора, під час довготривалого відключення електропостачання, дозволить задовільнити елементарні, але важливі потреби вихованці та підопічних - приготування їжі, забезпечення водою, освітленням" - додає директор Департаменту соціальної та сімейної політики Одеської ОВА Тетяна Демент'єва.