За дорученням Начальника Одеської ОВА Максима Марченка, його заступник Ігор Ткачук провів робочу зустріч з представниками Міжнародної гуманітарної організації INTERSOS та обговорив питання співпраці, спрямованої на підтримку громадян, постраждалих ві

Дата: 20.01.2023 11:28

INTERSOS - інституція, яка з 1992 року надає медичну та соціальну допомогу цивільним особам, постраждалим від стихійних лих або військових конфліктів по всьому світу, тож має великий досвід надання медичної, психологічної та гуманітарної допомоги.

"Було б добре, якщо ми відвідали вашу чудову країну за інших обставин. Але сьогодні ми тут і саме в цих обставинах готові допомагати усім тим, що в наших силах" - сказав голова Одеської бази INTERSOS в Україні Євангелос Тсилис.

На сьогодні INTERSOS вже надає психологічну допомогу українцям, які приїжджають з тих регіонів, де ведуться бойові дії, тренінги для соціальних працівників, психологів і навіть поліцейських. Також в регіоні працює декілька мобільних бригад, що надають медичну допомогу.

Найближчим часом між Одеською ОВА та міжнародною гуманітарною організацією буде підписано Меморандум про співпрацю.

"Ми дуже вдячні усім, хто в цей складний час допомагає нам. Таких організацій стає з кожним днем все більше, ми об'єднуємось і разом робимо велику справу" - наголосив Ігор Ткачук.