НА ОДЕЩИНІ ТРИВАЮТЬ УЧНІВСЬКІ ОЛІМПІАДИ

Дата: 27.01.2023 12:29

Всупереч війні, повітряним тривогам, відключенням електроенергії, в Одеській області тривають обласні етапи Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.

Як зазначають в Департаменті освіти і науки Одеської ОВА, всі олімпіади проводяться в очному форматі, що дозволяє зберегти критерії доброчесності, з дотриманням безпечних умов щоразу на базі різних закладів освіти.

Загалом свої знання вже продемонстрували 428 школярів. Найбільш популярним предметом, що зібрав найширше коло знавців і шанувальників, є українська мова та література.

«Очікуємо на результати роботи журі та чекаємо продовження олімпіадного марафону, естафету якого підхоплять вже цього тижня знавці німецької, іспанської, французької мов та інформатики» - повідомив директор Департаменту освіти і науки Одеської ОВА Олександр Лончак.