В Одеському обласному центрі соціально-значущих хвороб відремонтували укриття, для пацієнтів та персоналу медзакладу, загальною площею 89 кв.м.

Дата: 03.02.2023 15:37

"На базі Амбулаторно-поліклінічного відділення для хворих на туберкульоз облаштували сховище, яке може служити укриттям для 150 чоловік. В приміщенні є необхідний запас води, їжі та медикаментів, Wi-Fi, стільці, розкладні ліжка та ковдри.

Також укриття обладнане автономною електроенергією, повітряно-очищувальною вентиляцією, системою подачі тепла, запасним виходом, герметичними дверима, душовою кабіною" - говорить директор Департаменту охорони здоров'я Одеської ОВА Наталія Одарій-Захар'єва.

Ремонт та облаштування укриття проведего за рахунок фінансової підтримки Некомерційної організації «Americares», допомоги Громадської організації «Клуб взаємодопомоги «Життя плюс» та Неурядової організації «AHF Ukraine».