ДОРОГІ ДІТИ! ШАНОВНІ ДОРОСЛІ!

Дата: 03.02.2023 15:38

З 1-ГО ЛЮТОГО 2023-ГО РОКУ ОГОЛОШУЮ ПРО ПОЧАТОК, УЖЕ ТРАДИЦІЙНОГО, ОНЛАЙН-КОНКУРСУ СОЛІСТІВ-ВОКАЛІСТІВ «ГОЛОС ІВАНІВЩИНИ», У ЯКОМУ МОЖУТЬ ПРИЙНЯТИ УЧАСТЬ БАЖАЮЧІ ДІТКИ, ВІКОМ ВІД 6-ТИ ДО 17-ТИ РОКІВ З УСІХ ГРОМАД КОЛИШНЬОГО ІВАНІВСЬКОГО РАЙОНУ.

Для участі у конкурсі Вам необхідно записати на відео свій виступ, у якому Ви виконаєте одну із патріотичних пісень про Україну, Збройні Сили України, наших захисників, волонтерів, маму та дружину солдата та подібної тематики, зазначивши своє прізвище, ім’я, вік, населений пункт, номер телефону і назву пісні, а також викласти його в соціальній мережі «Фейсбук» на сторінці «Культура, молодь, спорт Іванівської селищної ради ОТГ».

КОНКУРС ТРИВАТИМЕ З 01 ЛЮТОГО ПО 15-ГО ЛЮТОГО 2023-ГО РОКУ.

КОЖЕН УЧАСНИК КОНКУРСУ ОТРИМАЄ ПАМ’ЯТНІ СТАТУЕТКИ ТА ДИПЛОМИ УЧАСНИКІВ, А ПЕРЕМОЖЦІ ТА ПРИЗЕРИ ГРОШОВІ СЕРТИФІКАТИ, А ТАКОЖ БУДЕ ВИЗНАЧЕНИЙ ПЕРЕМОЖЕЦЬ ГРАН-ПРІ НА ГАЛА-КОНЦЕРТІ.

Журі відбере найкращих учасників та запросить Вас на Гала-концерт, на якому будуть визначені переможці.

АЛЕ ЦЕЙ КОНКУРС МАЄ СВОЇ ВІДМІННОСТІ.

ВІН ПРОВОДИТЬСЯ В СПІВПРАЦІ З БФ «ПУЛЬС ІВАНІВЩИНИ» ТА КОЖЕН УЧАСНИК БУДЕ ВИСТУПАТИ В РОЛІ МАЛЕНЬКОГО ВОЛОНТЕРА, КРІМ ТРАДИЦІЙНИХ ЛАЙКІВ, ВИ МОЖЕТЕ ПІДТРИМАТИ ВИСТУП УЧАСНИКА, ЯКИЙ ВАМ СПОДОБАЄТЬСЯ НАЙБІЛЬШЕ, ПЕРЕРАХУВАВШИ КОШТИ НА ПІДТРИМКУ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ У БУДЬ-ЯКІЙ СУМІ НА РАХУНОК БФ «ПУЛЬС ІВАНІВЩИНИ» ОБОВ`ЯЗКОВО ВКАЗАВШИ В ПРИЗНАЧЕННІ ПЛАТЕЖУ ПРІЗВИЩЕ ТА ІМ’Я ДИТИНИ, ЗА ЯКУ ВИ ВІДДАЄТЕ СВІЙ ГОЛОС.

ТАКИМ ЧИНОМ КОЖНА ДИТИНА, ТОЧНІШЕ ПРИХИЛЬНИКИ, ЗМОЖУТЬ ВНЕСТИ І СВІЙ МАЛЕНЬКИЙ ВКЛАД В НАБЛИЖЕННЯ НАШОЇ ПЕРЕМОГИ.

П’ЯТЬ УЧАСНИКІВ, ЯКІ СВОЇМ СПІВОМ НАЗБИРАЮТЬ НАЙБІЛЬШІ СУМИ КОШТІВ (ДОНАТІВ), ЯКІ БУДУТЬ СПРЯМОВАНІ НА ДОПОМОГУ ЗСУ ОТРИМАЮТЬ СПЕЦІАЛЬНІ ПРИЗИ ТА ДИПЛОМИ.

БАЖАЮ КОЖНОМУ УЧАСНИКУ ВДАЛОГО ВИСТУПУ ТА ПЕРЕМОГИ У КОНКУРСІ.