В рамках двосторонньої співпраці Одеської області з Вільним ганзейським містом Бремен, німецькою стороною направлено гуманітарний вантаж до Одеської області.

Дата: 03.02.2023 15:40

"До Одещини приїхали чотири фури з гуманітарною допомогою із товарами на суму в кілька сотень тисяч євро: генератори, польові кухні, обігрівачі, намети, меблі. Вся ця допомога буде розподілена серед районів Одеської області, зокрема для забезпечення потреб населення під час відключень електроенергії та роботи Пунктів Незламності. Мені приємно відзначити, що Бременська Фундація "Солідарність з Україною", представники якої і збирали цей гуманітарний вантаж, планує включитися у відбудову України. У Сенаті оголосили, що прагнутимуть до постійного партнерства з Одещиною" - наголошує Начальник Одеської ОВА Максим Марченко.

Відзначимо, що співпраця з Вільним ганзейським містом розпочалася після початку широкомасштабного вторгнення росії на територію України та стала можливою завдяки роботі Генерального консульства України в Гамбурзі.