Навіщо в Україні створюють "Гвардію наступу" - пояснення експертів.

Дата: 28.02.2023 10:38

Вісім штурмових бригад "Гвардії наступу" почнуть використовувати, коли ЗСУ успішно виконають стратегічну оборонну операцію. Про це розповів військовий експерт, генерал-лейтенант Ігор Романенко.

За його словами, ці бригади будуть особливо важливими під час контрнаступальних операцій Збройних Сил України.

"Після втрати наступального потенціалу ворога українські військові перейдуть в контрнаступ. І тоді настане час "Гвардії наступу" - додав він.

Військовий експерт нагадав, що підрозділи ЗСУ намагатимуться пробивати фронт та максимально швидко просуватися вперед, не затримуючись на населених пунктах. Натомість різні міста та села, на його думку, зачищатимуть вже бригади з "Гвардії наступу".

"Якщо ЗСУ затримуватимуться на кожному населеному пункті, то наступальний імпульс дуже швидко заклиниться. А це неприпустимо. Тому тоді, коли населений пункт буде оточений, туди входитимуть ці бригади з "Гвардії наступу", які проводитимуть зачистки. А в цей час підрозділи ЗСУ йтимуть далі звільняти території", – припустив Романенко.

Подати заявку можна на сайті Гвардії наступу http://storm.mvs.gov.ua / або звернутися у свій місцевий ЦНАП (Центр адміністративних послуг) і

подати свої дані:

Консультації можна отримати на гарячій лінії: 0800 100020.